Daugiau kaip 500 000 prekių pozicijų bei 200 prekės ženklų. Kreipkitės į mus dėl konkrečių auto dalių.

Naujiena!

Papildėme asortimentą "IntAct" akumuliatoriais, skirtais motociklams ir kitai mažajai technikai.

Apsipirkti

D.U.K.

Čia rasite dažniausiasi užduodamus klausimus apie el. parduotuvę, bei jos teikiamas paslaugas. Jeigu neradote atsakymo į savo klausime, galite susisiekti su mumus per LiveChat ar el. paštu info@auto-prekes.lt

Pristatymas

Kiek kainuoja pristatymas?

Jei nurodote pristatymą į Omniva paštomatą*, priklausomai nuo perkamos sumos ir jei Prekių svoris neviršija 30 kg pristatymo kaina:

  • Apsipirkimo suma iki €50 – pristatymas €3.
  • Apsipirkimo suma virš €50 – pristatymas NEMOKAMAS.

Jei nurodote pristatymą į namus (ar kitu adresu) Lietuvoje (išimtis Neringa) per kurjeri, pristatymo kaina:

  • Apsipirkimo suma iki €50 – pristatymas €6.
  • Apsipirkimo suma virš €50 – pristatymas NEMOKAMAS.

*Jei pasirinkote pristatymas į Omnivos paštomatą, tačiau svoris viršija 30 kg, tuomet siuntinys bus išsiųstas per kurjeri jūsu nurodytu adresu. Prieš pakeičiant pristatymo būdą, mūsų komanda susisieks su jumis tiesiogiai.

Ar būsiu informuota (as), kai prekės bus išsiųstos?

Taip,  gausite sekimo numerį, bei nuorodą el. paštu ir kitą darbo dieną gausite sms pranešimą su Omniva paštomato kodu arba bus pristatyta nurodytu adresu (jei pasirinkote pristatyma per kurjeri).

Apmokėjimas

Kokie galimi apmokėjimo būdai?

www.auto-prekes.lt autodetalių elektroninėje parduotuvėje galite pasirinkti šiuos mokėjimo būdus:

  1. Pavedimu – atlikti tiesiog mokėjimą prisijungus prie elektroninės bankininkystės, pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės bus išsiųstos tada, kai bankas užskaitys pinigų mokėjimą į UAB „Gee Team“ sąskaitą. Rekomenduojame atlikus mokėjimą atsiųsti pavedimo kopiją el. paštu info@auto-prekes.lt ;
  2. Paysera sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į „Paysera” sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per „Paysera” Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas.
Uždaryti
Uždaryti

Prisijungti

Uždaryti

Krepšelis (0)

Krepšelis yra tuščias Krepšelis yra tuščias.

Uždaryti